2014 small pro web  komíny s regulačními klapkami pro web  LED světlo peo web  PT předek bez oje otevřený smal web h150

konzul pikt  Konzultace

Uvědomujeme si, že Prasetoč není houska, aby si jej někdo pořídil bez rozmyšlení. Budete-li se chtít s Prasetočem seznámit osobně, a nenaleznete možnost prohlédnout si jej u našich prodejců, jsme připraveni vám jej předvést v plné parádě a zodpovědět všechny Vaše dotazy. Kontaktujte nás.

objedn pikt   Objednání

Objednávku provedete velice jednoduše. Napište nám email info@prasetoc.cz nebo zavolejte na +420 602 650 015 a o ostatní už se postaráme my.

balík pict  Dodání

Doba dodání od data objednávky se v současné době pohybuje od 2 do 4 týdnů, dle aktuálních kusů skladem. Uděláme vše proto, abyste měli svůj Prasetoč co nejrychleji.

doprava pict  Doprava

Prasetoč je mobilní gril s SPZ nebrzděným podvozkem za osobní auto.  Pro svůj nový Parsetoč můžete zvolit několik možností dopravy dle platného ceníku.  Buď Vám jej přivezeme my na podvalníku, nebo po vlastní ose  a nebo si pro něj přijedete na místo odběru sami. V tuto chvíli ješte nebudete mít SPZ. Na cestu budete vybaveni řádnou datovanou fakturou, jako dokladem o koupi a velkým technickým průkazem tzv. čistopisem a krátkodobým pojištěním povinného ručení. V případě policejní kontroly předložíte tyto doklady a je to v pořádku. Prasetoč pak musíte do 14 dnů přihlásit jako přívěsný vozík a opatřit je získanou SPZ. Hotovo.

service pikt  Servis

Pokud se vyskytne na vašem Prasetoči nějaká závada, jsme samozřejmě připraveni Vám poskytnout odborný servis. Prasetoč splňuje všechny evropské normy v rámci shody s předpisy ES. Jako každý výrobek se řídí platnou zárukou a záručními podmínkami, které jsou součástí Návodu k obsluze.